אודות החברה

חברת מדיגל בע"מ הוקמה ב-1997, במטרה לספק לבתי חולים, מעבדות, בתי מרקחת וקופות חולים ציוד רפואי איכותי וחדשני. חברת מדיגל הינה חלק מקבוצת גטר , מהקבוצות המובילות במשק הישראלי בדרוגים של דן אנד ברדסטרייט, גלובס ו- BDI.

מדיגל מציעה מעטפת של פתרונות למגזר הרפואי בתחומים הבאים: בנקאות דם, עירוי, המטולוגיה, טיפול נמרץ, הזנת פגים ויילודים, מקפיאים ומקררים רפואיים, דיאגנוסטיקה קלינית, ביוטרפיה, מכשירים ומתכלים לבתי חולים ומעבדות ועוד.

תמיכה ושירות

אנו מספקים תמיכה מקצועית ושירותים טכניים למגוון רחב של פריטים אשר מיוצרים על ידי היצרנים המובילים בעולם בתחומם. הצוות המקצועי של מדיגל מורכב בין השאר ממהנדסים, אנשי תמיכה קלינית / הדרכת משתמש, מכירות ושירות.  

 

עמידה בתקנים מחמירים

כל המוצרים שלנו מאושרים ע"י משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי, כמו כן, מדיגל מחזיקה באישור ISO:9001.

 כל היצרנים של החברה מחזיקים באישור "מנהל המזון והתרופות האמריקאי" (FDA) או באישור התקן האירופאי CE ועומדים בסטנדרט התקינה הבינלאומי ISO 13845.

לקוחות החברה

כל המוסדות הרפואיים המרכזיים בישראל נמנים על לקוחותיה הנאמנים של מדיגל. כמו כן, החברה הינה ספק מורשה של משרד הבטחון וצה"ל.

 

מדיגל שמה לעצמה מטרה לייבא מוצרים באיכות גבוהה, לספק תמיכה מקצועית יעילה ולהציע מחירים תחרותיים ללקוחות הרבים, הפרוסים בכל רחבי הארץ.

אנחנו במדיגל מאמינים בשילוב מנצח של מוצרים איכותיים, מחירים תחרותיים, מענה שירותי מהיר ותמיכה טכנית מקצועית 24/7