אודות החברה

חברת מדיגל בע"מ הוקמה ב-1997, במטרה לספק לבתי חולים, מעבדות, בתי מרקחת וקופות חולים ציוד רפואי איכותי וחדשני. חברת מדיגל הינה חלק מקבוצת גטר , מהקבוצות המובילות במשק הישראלי בדרוגים של דן אנד ברדסטרייט, גלובס ו- BDI.

מדיגל מציעה מעטפת של פתרונות למגזר הרפואי בתחומים הבאים: בנקאות דם, עירוי, המטולוגיה, טיפול נמרץ, הזנת פגים ויילודים, מקפיאים ומקררים רפואיים, דיאגנוסטיקה קלינית, ביוטרפיה, מכשירים ומתכלים לבתי חולים ומעבדות ועוד.

תמיכה ושירות

אנו מספקים תמיכה מקצועית ושירותים טכניים למגוון רחב של פריטים אשר מיוצרים על ידי היצרנים המובילים בעולם בתחומם. הצוות המקצועי של מדיגל מורכב בין השאר ממהנדסים, אנשי תמיכה קלינית / הדרכת משתמש, מכירות ושירות.  

 

עמידה בתקנים מחמירים

כל המוצרים שלנו מאושרים ע"י משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי, כמו כן, מדיגל מחזיקה באישור ISO:9001.

 כל היצרנים של החברה מחזיקים באישור "מנהל המזון והתרופות האמריקאי" (FDA) או באישור התקן האירופאי CE ועומדים בסטנדרט התקינה הבינלאומי ISO 13845.

לקוחות החברה

כל המוסדות הרפואיים המרכזיים בישראל נמנים על לקוחותיה הנאמנים של מדיגל. כמו כן, החברה הינה ספק מורשה של משרד הבטחון וצה"ל.

 

מדיגל שמה לעצמה מטרה לייבא מוצרים באיכות גבוהה, לספק תמיכה מקצועית יעילה ולהציע מחירים תחרותיים ללקוחות הרבים, הפרוסים בכל רחבי הארץ.

ISO PNG.png
אישור FDA PNG.png
אישור CE PNG.png
Enteral feeding of severe patient..jpg

ציוד להזנה

מדיגל מתמחה במתן פתרונות בתחום מערך ההזנה ההולך ומתפתח בשנים האחרונות.

אנו מציעים מגוון עשיר של מוצרים בתחום ההזנה, מינקות ועד הגיל השלישי. כל מוצרי ההזנה שלנו עומדים בתקן הארופאי CE ובאישור משרד הבריאות.

Detail of respiratory equipment on patie

ציוד ומכשור רפואי

מדיגל מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי איכות רפואיים ובמתן שירות מקצועי ותמיכה טכנית מקיפה למוסדות רפואיים במגוון רחב של תחומים.
החברה מייצגת באופן בלעדי מספר יצרנים, מהמובילים בתחומם בעולם, אשר מאפשרים לנו להציע מגוון רחב של מתכלים ומכשור רפואי איכותי במחירים תחרותיים.

Human blood in storage.jpg

עירוי דם ובנקי דם

מדיגל מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי איכות לעירוי ולבנקי דם.החברה מייצגת באופן בלעדי מספר יצרנים איכותיים, אשר מאפשרים לנו להציע מגוון של מתכלים ומכשור רפואי לבנקי דם ולעירוי דם.
 

science-1336664_1280.jpg

מכשור ומתכלים למעבדות

מדיגל מתמחה בייבוא ושיווק של מכשור ומתכלים איכותיים למעבדות ובמתן שירות מקצועי ותמיכה טכנית מקיפה במגוון רחב של תחומים.
החברה מייצגת בבלעדיות את היצרנים האמריקאיים GLOBE ו-HELMER, היצרן הגרמני SIGMA ויצרנים נוספים, מהמובילים בעולם, אשר מאפשרים לנו להציע מגוון רחב ואיכותי של ציוד מעבדתי במחירים תחרותיים. 

אופציה לדיאגנוסטיקה רפואית.jpg

אבחון רפואי POC

מדיגל היא החברה המובילה בישראל לאספקת מכשור ומתכלים למרפאות חירום בתחום ה-Point of Care.
 המכשור הדיאגנוסטי שלנו נמצא בלמעלה מ-70 מרפאות ברחבי הארץ והחברה מספקת שירות מקיף, ליווי מקצועי ותמיכה טכנית למגוון של מוצרי איכות בתחום האבחון הרפואי, מבית היצרנים המובילים בעולם.  

Closeup of a Petri Dish

ביותרפיה

מדיגל מציעה מגוון רחב של ציוד ומכשור בתחום הביותרפיה - דם טבורי, תאי גזע והשתלות מח עצם. היצרנים המובילים בעולם בתחום, מיוצגים בבלעדיות ע"י מדיגל ומאפשרים לנו להציע את המוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר - במחירים תחרותיים.

אנחנו במדיגל מאמינים בשילוב מנצח של מוצרים איכותיים, מחירים תחרותיים, מענה שירותי מהיר ותמיכה טכנית מקצועית 24/7